Lipcowy Ogród – Wesele Marcina i Karoliny

Tym razem zapraszam do obejrzenia reportażu ze ślubu Karoliny i Marcina zrealizowanego w Białymstoku. Marcin to fotograf i bloger powiązany z portalem Spider’s Web. Specjalizuje się głównie w tematyce fotograficznej. Jeśli interesują Was nowości technologiczne i z branży foto – zachęcam do odwiedzania serwisu – ogromna skarbnica wiedzy. Dlatego było mi tym bardziej miło, że razem z Karoliną zaufali mi podpisując umowę o fotografowanie ich ślubu. Jak to wyszło, zapraszam poniżej. Sympatycznie i w luźnej, przyjacielskiej atmosferze – tak wspominam współpracę z Marcinem i Karoliną. Ślub i wesele dopięte w szczegółach, ze smakiem, piękna suknia od MO.YA Fashion i po raz kolejny świetna oprawa i obsługa wesela ze strony restauracji Lipcowy Ogród – opinie w sieci mówią same za siebie – szykowny wystrój,  pyszne i elegancko podane potrawy – perfekcja. Gorąco polecam tę salę weselną, zawsze wychodzę zadowolony po realizacji materiału. Myślę, że filmowcy z Just Married Video, z którymi współpracowałem tego dnia to potwierdzą.
Zespół który grał tego wieczoru – to uznana marka – Showband,  scisła czołówka na naszym terenie – prowadzący Marcin – dynamiczny i mocno zaangażowany w interakcję z gośćmi, cóż – nudy nie było ani przez chwilę, no a muzycznie – chyba nie muszę nic dodawać.
Muszę też koniecznie wspomnieć o aucie wybranym przez Parę Młodą. Cadillac Convertible 1967 – fantastyczna niewykrzyczana elegancja. Nie chcę nic dodawać, czekam tylko na „kolejny raz” z tym cudem…
Termin sesji plenerowej wielokrotnie przekładaliśmy. Miszmasz pogodowy w środku słonecznego lata to zmora fotografa ślubnego. Zaufaliśmy jednak najbardziej wiarygodnemu serwisowi pogodowemu weather.com, wyruszyliśmy w deszczu, miny mieliśmy nietęgie, ale tego dnia prognoza była dokładna dosłownie co do minuty. Zapraszam do obejrzenia skrótu z wesela Karoliny i Marcina.

Make-up: Marta Gąska
Suknia ślubna: MO.YA Fashion
Auto: Cadillac Convertible 1967 AMERICAN DREAMCARS
Kościół: p.w.Ducha Świętego w Białymstoku
Restauracja: Lipcowy Ogród
Zespół: Showband
Film: Just Married Video