KIEDY I GDZIE?

listopad-grudzień 2023 w Białymstoku.

SESJE ŚWIĄTECZNE 2023/2024
ZAPISY TRWAJĄ ! 🙂

SESJA STANDARD: 400zł
CZAS TRWANIA SESJI: <45minut
W CENIE: 7 wybranych ujęć (wydruki 15x23cm + pliki cyfrowe)

możliwość dokupienia dodatkowych ujęć 30zł/wydruk+plik

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU VOUCHERA na prezent

Sesje odbywają się w dniach od 19 listopada 2023 do 7 stycznia 2024 we wszystkie dni łącznie z weekendami (oprócz poniedziałków, śród i czwartków) o pełnych godzinach od 11:00 do 19:00.

REZERWUJ SESJĘ fotomasz.mafelo.net

Obowiązuje zadatek płatny przy rezerwacji w kwocie 100zł (płatności elektroniczne Przelewy24). Pozostałą kwotę plus dodatkowe zdjęcia opłacicie poprzez płatności online na stronie galerii Mafelo (personalizowany link zostanie Wam przekazany po sesji).

Ważne sprawy przed sesją

Na sesję przychodzimy wszyscy ZDROWI (bez katarów!) szanując mnie i pozostałe osoby, które w tym dniu będą uczestniczyć w sesjach.

Z mojej strony zapewniam o dbaniu o dezynfekcję rąk oraz gadżetów sesyjnych.

  • Lokalizacja: Jak trafić do mnie (Wizyta wyłącznie po potwierdzonej rezerwacji) – studio mieści się znajduje się w Białymstoku przy Al. Jana Pawła II 52 (budynek PZM obok Hotelu Turkus, wejście schodkami od strony Stacji Kontroli Pojazdów). Po wejściu do środka, od razu pierwsze drzwi z prawej strony, za nimi schodkami w dół, po lewej stronie znajdziecie STUDIO, z prawej strony jest poczekalnia, z lewej jest studio. Pamiętajcie – czekacie, aż skończymy poprzednią sesję.
  • Jedna sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny: Rodzice + dzieci (1, 2 lub 3). Jeżeli chcecie, aby uczestniczyli w sesji również dziadkowie, kuzynostwo lub inne osoby należy zamówić drugą sesję (godzina po godzinie).
  • W sesjach świątecznych mogą wziąć również udział niemowlęta (dzieci nie siedzące samodzielnie), które pozują na rączkach u rodziców.
  • Wybierając godzinę sesji, pamiętajcie o trybie dnia Waszego dziecka. Na sesję przyprowadzacie dzieci wyspane i najedzone, natomiast Rodzice, przychodzą w dobrym humorze i z dużą dawką cierpliwości i wyrozumiałości do swoich pociech 🙂
  • Bardzo ważne: na sesję przychodzimy punktualnie – spóźnienia skutkują skróceniem czasu sesji. Na sesję przychodzicie max 5 minut przed czasem (również nie przychodzicie z dużym zapasem czasu, aby nie przeszkadzać Rodzinie umówionej przez Wami, która będzie w trakcie pozowania).
  • Jeśli chodzi o ubiór to we własnym zakresie zadbajcie, aby całą rodzinę dopasować kolorystycznie tzn. unikamy ubrań mocno wzorzystych lub z wielkimi napisami. Ubrania muszą być idealnie wyprasowane oraz ubrane dopiero na miejscu chwilę przed sesją w oddzielnym pokoju (nie ma opcji „prasuj” w Photoshopie). Podczas sesji wszyscy pozują na boso lub w ozdobnych, grubych, wełnianych świątecznych skarpetach jeżeli takie posiadacie, w ostateczności zaś w zwykłych skarpetach 🙂
  • Panie przychodzą już w makijażu, nie będzie czasu umalować się w czasie sesji. Proszę o wykonanie makijażu bez rozświetlaczy.
  • Zabierzcie ze sobą koniecznie picie i jedzenie dla dzieci oraz dla maluszków pieluszkowych pampersy, ulubioną zabawkę lub piosenkę (bajkę na telefonie).
  • Pamiętajcie, bierzecie odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia sprzętu lub stylizacji, dlatego proszę o pilnowanie i zwracanie uwagi swoim pociechom.
  • Podczas pobytu w studio proszę o nie wykonywanie zdjęć/filmików aparatami oraz telefonami.

Po sesji (do 5 dni) otrzymujecie galerię ze zdjęciami z całej sesji zabezpieczone znakiem wodnym (nie do rozpowszechniania), sami decydujecie które i ile zdjęć zamawiacie. Wybrane ujęcia po sfinalizowaniu płatności, będziecie mogli pobrać w pełnej wersji, a ja w tym czasie będę przygotowywać odbitki.
Nie odkładajcie wyboru zdjęć na ostatnią chwilę – po 15 grudnia istnieje ryzyko że odbitki nie zostaną przygotowane na czas.

Wybrane przez Was ujęcia finalnie obrobione wysyłam Wam na maila, zaś gotowe wydruki 15×23 będą do odbioru przed Świętami 22.12 i 23.12 w studio w godzinach 16.00-19.00.

W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu.

Do zobaczenia!
Tomek 🙂

Tomasz Hodun
tel. 660.988.600 | e-mail: fotomasz@fotomasz.pl
instagram.com/fotomasz.pl