KIEDY I GDZIE?

październik-grudzień 2023 w Białymstoku.

Na kolejne SESJE BOŻONARODZENIOWE w studio w Białymstoku zapraszam za rok 🙂

SESJA MINI: 300zł
CZAS TRWANIA SESJI: <45minut
W CENIE: 5 ujęć (pliki + wydruki 15x23cm)

SESJA STANDARD: 400zł
CZAS TRWANIA SESJI: <45minut
W CENIE: 10 ujęć (pliki + wydruki 15x23cm)

SESJA MAX: 600zł
CZAS TRWANIA SESJI: <45minut
W CENIE: 20 ujęć (pliki + wydruki 15x23cm)

dodatkowe ujęcie: 40zł (plik+wydruk 15×23)
dodatkowy wydruk z zamówionego ujęcia 5zł / 15×23

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU VOUCHERA na prezent

Ważne sprawy przed sesją

WAŻNE: rezerwując termin napiszcie imiona Rodziców i Dzieci + wiek oraz datę i preferowaną godzinę sesji ?
Następnie czekajcie na potwierdzenie w ciągu 1-2h (chyba że śpię :)).

Dodatkowe informacje:

Sesje odbywają się w dniach od 10 października do 5 grudnia 2023 o pełnych godzinach od 10:00 do 18:00.
Rezerwacje wyłącznie poprzez formularz na dole strony.
Płatność za pakiet w dniu sesji gotówką. Jeśli zamówione zostaną dodatkowe ujęcia lub odbitki – rozliczenie gotówką przy odbiorze zdjęć.

Na sesję przychodzimy wszyscy ZDROWI (bez katarów!) szanując mnie i pozostałe osoby, które w tym dniu będą uczestniczyć w sesjach.

Z mojej strony zapewniam o używaniu maseczki, dbaniu o dezynfekcję rąk oraz gadżetów sesyjnych.

  • Lokalizacja: Jak trafić do mnie – studio mieści się znajduje się w Białymstoku przy Al. Jana Pawła II 52 (Wizyta wyłącznie po potwierdzonej rezerwacji). Po wejściu do środka, z lewej strony jest łazienka do Waszej dyspozycji – proszę od razu o umycie i dezynfekcję rąk. Jeśli drzwi do studia są otwarte to wchodzicie, jeśli są zamknięte – czekacie aż skończymy poprzednią sesję ?
  • Jedna sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny: Rodzice + dzieci (2+3 lub więcej). Jeżeli chcecie, aby uczestniczyli w sesji również dziadkowie, kuzynostwo lub inne osoby należy zamówić drugą sesję (godzina po godzinie).
  • W sesjach świątecznych mogą wziąć również udział niemowlęta (dzieci nie siedzące samodzielnie), które pozują na rączkach u rodziców.
  • Wybierając godzinę sesji, pamiętajcie o trybie dnia Waszego dziecka. Na sesję przyprowadzacie dzieci wyspane i najedzone ? natomiast Rodzice, przychodzą w dobrym humorze i z dużą dawką cierpliwości i wyrozumiałości do swoich pociech ?
  • Bardzo ważne: na sesję przychodzimy punktualnie – spóźnienia skutkują skróceniem czasu sesji. Na sesję przychodzicie max 5 minut przed czasem (również nie przychodzicie z dużym zapasem czasu, aby nie przeszkadzać Rodzinie umówionej przez Wami, która będzie w trakcie pozowania).
  • Jeśli chodzi o ubiór to we własnym zakresie zadbajcie, aby całą rodzinę dopasować kolorystycznie tzn. unikamy ubrań mocno wzorzystych lub z wielkimi napisami. Ubrania muszą być idealnie wyprasowane oraz ubrane dopiero na miejscu chwilę przed sesją w oddzielnym pokoju (nie ma opcji „prasuj” w Photoshopie). Podczas sesji wszyscy pozują na boso lub w ozdobnych, grubych, wełnianych świątecznych skarpetach jeżeli takie posiadacie, w ostateczności zaś w zwykłych skarpetach 🙂
  • Panie przychodzą już w makijażu, nie będzie czasu umalować się w czasie sesji. Proszę o wykonanie makijażu bez rozświetlaczy.
  • Zabierzcie ze sobą koniecznie picie i jedzenie dla dzieci oraz dla maluszków pieluszkowych pampersy, ulubioną zabawkę lub piosenkę (bajkę na telefonie).
  • Pamiętajcie, bierzecie odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia sprzętu lub stylizacji, dlatego proszę o pilnowanie i zwracanie uwagi swoim pociechom.
  • Podczas pobytu w studio proszę o nie wykonywanie zdjęć/filmików aparatami oraz telefonami.

Po sesji (do 3 dni) otrzymujecie galerię ze zdjęciami z całej sesji (w wersji nieobrobionej tylko do wglądu, nie do rozpowszechniania) – sami decydujecie które i ile zdjęć zamawiacie. Pamiętajcie, są to zdjęcia nieobrobione, nie udostępniacie ich nigdzie dalej i nie sprzedaję zdjęć cyfrowych bez obróbki, nie ma takiej możliwości.
Nie odkładajcie wyboru zdjęć na ostatnią chwilę – po 8 grudnia istnieje ryzyko że odbitki nie zostaną przygotowane na czas.

Wybrane przez Was ujęcia finalnie obrobione wysyłam Wam na maila, zaś gotowe wydruki 15×23 będą do odbioru przed Świętami 22.12 i 23.12 w studio w godzinach 16.00-19.00.

W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu ?

Do zobaczenia!
Tomek ?

 

REZERWUJ TWOJĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ

Tomasz Hodun
tel. 660.988.600 | e-mail: fotomasz@fotomasz.pl
instagram.com/fotomasz.pl