Ewelina i Konrad – fotografia ślubna Białystok

Białystok.
Czerwcowe sobotnie popołudnie.
Uroczysta i podniosła ceremonia ślubna w Katedrze Białostockiej – Kościele Farnym.
Perfekcyjnie zorganizowane wesele w restauracji Trzy po Trzy.
Bardzo przemyślana oprawa, dekoracje, detale.
Goście, którzy absolutnie nie zawiedli.
No i wyjątkowa Para: perfekcyjna Panna Młoda Ewelina i niesamowity Pan Młody Konrad 🙂

Wesele w restauracji Trzy po Trzy

Nie było opcji, żeby to wesele mogło się nie udać. Precyzyjne wielomiesięczne przygotowania, jasna wizja w głowie Eweliny jako Project Manager własnego wesela, a wreszcie efekt końcowy spowodowały, że praca w tym dniu była dla mnie jako fotografa ślubnego – wielką przyjemnością. Zaczynając od sukni ślubnej autorskiego projektu Eweliny, poprzez stonowane kwiatowe dodatki, stylowego Cadillaca, profesjonalną oprawę wokalno-muzyczną w kościele, potrawy  z maestrią podane na pięknych zastawach, bajeczny candy bar, występ Maestro Chives… tylko kilka elementów z długiej listy…. wszystko było spójne i przemyślane – naprawdę szacunek Wam Drodzy Młodzi, za to, że Wam się chciało 🙂 Warto było, docenili to goście, docenicie to Wy sami na pewno za kilkanaście/-dziesiąt lat przeglądając fotografie, oglądając nagrania.

Wspaniała przygoda z Eweliną i Konradem nie zakończyła się w dniu ślubu. Spotkaliśmy się już następnego dnia na imprezie poprawinowej w klimatycznym Majątku Howieny (o tym miejscu pisałem w poprzednim wpisie Wesele Howieny). Znowu okazało się, że poprawiny – to genialny polski wynalazek, w „cywilnych” strojach, blisko natury, bez niepotrzebnej napinki – uwielbiam fotografować ludzi kiedy nie mają oporów przed aparatem, z uśmiechem relaksują się po intensywnym weselu. Po miesiącu od wesela wyruszyliśmy na sesję plenerową do pięknej Italii. Ale o tym już wkrótce 🙂

Cały reportaż fotograficzny zrealizowany został przy użyciu zestawu Fujifilm X-T2, X-T10 i obiektywów 23/2.0 35/1.4 oraz 56/1.2.

2023 © Tomasz Hodun - Fotografia Ślubna Białystok