Zapraszam do skorzystania z usług fotografii ślubnej.

Szczegółową ofertę znajdziecie pod linkiem: Oferta, w celu umówienia spotkania, dodatkowych pytań – proszę o uzupełnienie formularza na stronie Kontakt.

Poniżej – lista najczęściej zadawanych pytań, jeśli macie więcej, piszcie.

W sprawie pozostałych usług fotograficznych zapraszam tutaj.

 

FAQ

Nie umiemy pozować. Obawiamy się obiektywu.

Moja w tym głowa, by efekt końcowy Was mile zaskoczył. Zmieńmy pozowanie w swobodną rozmowę, spacer, dostarczę szczyptę uśmiechu, przyjacielską atmosferę i wydobędę z każdej Pary to co najpiękniejsze.

Ile kosztują zdjęcia ?

Mam elastyczną ofertę, dzięki której skomponujecie pakiet dopasowany do Waszego budżetu, szczegółowy cennik pod linkiem Oferta a jeśli macie więcej pytań, lub chcecie zapytać/zarezerwować termin, piszcie do mnie tu: Kontakt

Co na wypadek uszkodzenia aparatu, kart pamięci ?

Pracuję zawsze jednocześnie na 3 aparatach, aparaty zapisują zdjęcia jednocześnie na 2 kartach pamięci, używam 5 różnych obiektywów, dane po weselu są zapisane w 3 kopiach na różnych nośnikach. Po prostu dmucham na zimne.

Skąd jesteś ? Czy dojechałbyś do…

Mieszkam w Białymstoku. Ale docieram na zlecenia odległe o tysiące km, więc nie ma problemu.

Jak wygląda praca z Tobą w dniu ślubu ?

Moja praca zaczyna się podczas przygotowań ślubnych, kończy w zależności od pakietu maksymalnie ok 1:00 w nocy. Przez cały dzień dyskretnie obserwuję wydarzenia, nie stosuję sztucznego pozowania, reżyserii, ale czasem podpowiem jak się ustawić by zdjęcie wyszło korzystniej. Obserwuję nie tylko Parę Młodą, ale również otoczenie, rodzinę, wszystko co dzieje się równolegle. Tradycyjne zdjęcia grupowe to żaden problem, jestem tu przecież dla Was. Podczas zabawy weselnej staram się być blisko wydarzeń, dać widzowi wrażenie że „jest tam w środku”.

Czy wykonujesz fotoksiążki ?

Zdjęcia przekazuję w różnych postaciach. Mogą to być tradycyjne odbitki, mam też w ofercie fotoksiążki (to te z cienkimi kartkami) oraz fotoalbumy (to te z grubymi). Odbitki wielkoformatowe, duże formaty na płótnie, plakaty.

Jak wyglądają formalności ?

Jeśli nie macie więcej pytań, a termin jest nadal u mnie dostępny, podpisujemy umowę (zdalnie również), przy podpisaniu umowy wpłacacie zadatek w wysokości ~30% wartości usługi i od tej pory rezerwacja jest aktywna, zaczynamy odliczanie 🙂

Do zobaczenia !

oferta fotoksiążki albumy fotoalbumy odbitki