FOTOGRAFIA BIZNESOWA ? DLA KOGO ?

Profesjonalna fotografia biznesowa to szacunek do klienta

Jeżeli FOTOGRAFIA BIZNESOWA jest dziś dla Ciebie tematem gorącym – dobrze trafiłeś.
O tym jakie znaczenie ma dziś profesjonalna sesja biznesowa zwana również sesją wizerunkową, nie trzeba dziś już nikogo przekonywać. Portrety biznesowe na stronie internetowej, Facebooku, Instagramie, LinkedIn, materiałach drukowanych pozwalają najlepiej zaprezentować Ciebie i ludzi, którzy tworzą Twój biznes. Zdjęcia z sesji biznesowej są prestiżową wizytówką i wpływają na to jak jesteś postrzegany przez klientów i partnerów.  To znaczące umocnienie wizerunku. To podstawa jeśli budujesz swój biznes na zaufaniu i w oparciu o markę osobistą.
Zdjęcia mogą być wykonane w siedzibie u Klienta w całej Polsce (dysponuję studiem mobilnym) lub w moim świetnie wyposażonym studio fotograficznym w Białymstoku (Al. Jana Pawła II 52 – sesje umawiane telefonicznie/emailowo). Najważniejszym etapem współpracy jest rozmowa – podczas niej ustalam z Klientem jego potrzeby, oczekiwania, wspólnie omawiamy koncepcję sesji fotograficznej. W dniu sesji prowadzę Klienta „za rączkę” – podpowiadam,  naprowadzam, rozśmieszam, wspieram, pomagam. Kilka dni na obróbkę, retusz, korekty i mamy to !FOTOGRAFIA BIZNESOWA - Być najlepszym

Fotografia biznesowa to nie tylko portrety i aranżowane sytuacje. Uwiecznienie ważnych wydarzeń firmowych, eventów, szkoleń, konferencji pozwala pokazać Twoją troskę o rozwój kompetencji zespołu. Dzięki fotografii eventowej zdjęcia możesz pokazać na portalach społecznościowych i budować pozytywne postrzeganie Twojej firmy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. To u Ciebie ludzie będą chcieli pracować i rozwijać się. Moja obecność jako fotografa podczas takich wydarzeń i wykonane przeze mnie zdjęcia pozwolą Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojego biznesu.

Perfekcyjne oświetlenie w fotografii biznesowej

Nawet najdoskonalsze produkty nie sprzedadzą się bez skutecznej kampanii marketingowej. Kluczowym jej elementem jest przemyślana i profesjonalna sesja zdjęciowa. W fotografii stosuję wiele zabiegów by pokazać unikalny charakter przedmiotów na zdjęciach produktowych . Poprzez wykorzystanie odpowiedniego oświetlenia podkreślam mocne strony i zalety fotografowanych produktów. Odpowiednia obróbka kolorystyczna dodatkowo pogłębia efekt końcowy. Efekt, który sprzeda Twój produkt.

Profesjonalizm

Profesjonalizm jest jedną z tych cech pracownika, której najbardziej pożądają pracodawcy.  Buduje on pozytywny wizerunek firmy. Dzięki niemu firma jest lepiej postrzegana przez pracowników, klientów i partnerów, zaś liderzy rynku przyciągają najlepsze talenty. Współpraca z  nimi jest zazwyczaj o wiele bardziej owocna i satysfakcjonująca. Twój profesjonalizm możesz pokazać dzięki sesji wizerunkowej. To zapewni, że partnerzy i klienci chętnie będą do Ciebie wracać.

fotografia biznesowa Białystok

Innowacyjność

Proces produkcyjny to zwykle wieloetapowa praca wielu osób i maszyn. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie na poszczególnych stanowiskach procesu produkcyjnego, są filarem efektywnego działania firmy produkcyjnej. Dzięki profesjonalnie sfotografowanym etapom produkcji możesz zaprezentować innowacyjność swojej firmy, pokazać przewagę nad konkurentami, a także nawiązać nowe kontakty rynkowe. Zdjęcia z sesji fotograficznej procesu produkcyjnego umocnią Twoją pozycję lidera.

Nieruchomości z charakterem

Fotografowanie architektury to nie tylko wyzwanie ukazania czystej formy, ale również charakteru obiektu. Można go podkreślić poprzez użycie właściwej ogniskowej, odpowiednie kadrowanie i dopasowanie naturalnego i sztucznego oświetlenia z otoczenia. To właśnie światło dodatkowo „rysuje” budynek, nakłada niewidzialną warstwę efektową, która w magiczny sposób wyraża esencję kunsztu architekta i dobrego gustu inwestora.

Fotografowanie wnętrz – apartamentów, mieszkań, wymaga korzystnego pokazania przestrzeni bez nienaturalnie wyglądających efektów powiększających. Kluczowe jest zachowanie nastrojowego klimatu pomieszczeń, subtelności kolorystycznej i minimalizm detali mogących niepotrzebnie odwracać uwagę. Umiejętnie przeprowadzona sesja nieruchomości pozwoli potencjalnemu nabywcy w bardzo pozytywny sposób zwizualizować swoje wymarzone miejsce do życia lub pracy. Profesjonalna fotografia wnętrz daje Ci szansę na maksymalizację zysku z inwestycji w nieruchomość.

dom.fotomasz.pl
KLIKNIJ

Fotografia biznesowa w dobrym guście i wyrafinowanym smaku

Dobre fotografie powinny być wykonywane z dbałością o tło, światło, perspektywę, podczas sesji zdjęciowej praktycznie każdy milimetr ma wpływ na efekt końcowy – zgodnie z powiedzeniem „diabeł tkwi w szczegółach”. Wszystko musi pozostawać spójne z tematem fotografowanego tematu – w zależności czy będzie to sesja motoryzacyjna, apartamentów czy apetycznie wyglądających potraw – zastosowany będzie inny rodzaj oświetlenia, inna perspektywa, inny charakter obróbki. Finalne zdjęcie produktowe to nie dzieło przypadku, to bardzo często efekt starannych przygotowania i doświadczenia fotografa. Twój biznes nie może sobie pozwolić na błędy i powtórki. Właściwie zaplanowana i zrealizowana sesja fotograficzna to Twoje oszczędności, to Twój zysk.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA - Klienci

Miałem przyjemność realizować sesje fotograficzne dla uznanych marek reprezentujących skrajnie odmienne obszary działalności zarówno z Białegostoku jak i całej Polski. Od ponad 2 lat współpracuję z przedsiębiorcami zrzeszonymi w BNI – Business Network International, pomagam kreować wizerunek przedstawicielom wielu branż poprzez realizację wspólnych projektów w temacie fotografii biznesowej.

Najważniejszy jest dialog i szczera rozmowa o potrzebach Klienta. Wstępnie zaproponowaną przez Klienta wizję sesji fotograficznej i potrzeb biznesowych z nią związanych, uzupełniam o swoje sugestie i podpowiedzi. Dzięki właściwej komunikacji w trakcie całego projektu, udaje się wypracować efekt końcowy w postaci świetnych zdjęć.

 

ZAPYTAJ O FOTOGRAFIĘ BIZNESOWĄ, REZERWUJ TERMIN

Tomasz Hodun
tel. 660.988.600 | e-mail: fotomasz@fotomasz.pl
instagram.com/biznes.fotomasz.pl