DLACZEGO FOTOGRAFIA BIZNESOWA ?

Profesjonalna fotografia biznesowa to szacunek do klienta

Cześć, jeśli fotografia biznesowa jest dziś dla Ciebie tematem gorącym – dobrze trafiłeś.
O tym jakie znaczenie ma dziś profesjonalna sesja biznesowa nie trzeba dziś już nikogo przekonywać. Portrety biznesowe na stronie internetowej, Facebooku, Instagramie, LinkedIn, materiałach drukowanych pozwalają najlepiej zaprezentować Ciebie i ludzi, którzy tworzą Twój biznes. Zdjęcia z sesji biznesowej są prestiżową wizytówką i wpływają na to jak jesteś postrzegany przez klientów i partnerów.  To znaczące umocnienie wizerunku. To podstawa jeśli budujesz swój biznes na zaufaniu i wizerunku.
Zdjęcia mogą być wykonane w siedzibie u Klienta w całej Polsce (dysponuję studiem mobilnym) lub w moim świetnie wyposażonym studio fotograficznym w Białymstoku (Al. Jana Pawła II 52 – sesje umawiane telefonicznie/emailowo). Najważniejszym etapem współpracy jest rozmowa – podczas niej ustalam z Klientem jego potrzeby, oczekiwania, wspólnie omawiamy koncepcję sesji fotograficznej. W dniu sesji prowadzę Klienta „za rączkę” – podpowiadam,  naprowadzam, rozśmieszam, wspieram, pomagam. Kilka dni na obróbkę, retusz, korekty i mamy to !FOTOGRAFIA BIZNESOWA - Być najlepszym

Fotografia biznesowa to nie tylko portrety i aranżowane sytuacje. Uwiecznienie ważnych wydarzeń firmowych, eventów, szkoleń, konferencji pozwala pokazać Twoją troskę o rozwój kompetencji zespołu. Dzięki fotografii eventowej zdjęcia możesz pokazać na portalach społecznościowych i budować pozytywne postrzeganie Twojej firmy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. To u Ciebie ludzie będą chcieli pracować i rozwijać się. Moja obecność jako fotografa podczas takich wydarzeń i wykonane przeze mnie zdjęcia pozwolą Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojego biznesu.

Perfekcyjne oświetlenie w fotografii biznesowej

Nawet najdoskonalsze produkty nie sprzedadzą się bez skutecznej kampanii marketingowej. Kluczowym jej elementem jest przemyślana i profesjonalna sesja zdjęciowa. W fotografii stosuję wiele zabiegów by pokazać unikalny charakter przedmiotów na zdjęciach produktowych . Poprzez wykorzystanie odpowiedniego oświetlenia podkreślam mocne strony i zalety fotografowanych produktów. Odpowiednia obróbka kolorystyczna dodatkowo pogłębia efekt końcowy. Efekt, który sprzeda Twój produkt.

Profesjonalizm

Profesjonalizm jest jedną z tych cech pracownika, której najbardziej pożądają pracodawcy.  Buduje on pozytywny wizerunek firmy. Dzięki niemu firma jest lepiej postrzegana przez pracowników, klientów i partnerów, zaś liderzy rynku przyciągają najlepsze talenty. Współpraca z  nimi jest zazwyczaj o wiele bardziej owocna i satysfakcjonująca. Twój profesjonalizm możesz pokazać dzięki sesji wizerunkowej. To zapewni, że partnerzy i klienci chętnie będą do Ciebie wracać.

fotografia biznesowa Białystok

Innowacyjność

Proces produkcyjny to zwykle wieloetapowa praca wielu osób i maszyn. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie na poszczególnych stanowiskach procesu produkcyjnego, są filarem efektywnego działania firmy produkcyjnej. Dzięki profesjonalnie sfotografowanym etapom produkcji możesz zaprezentować innowacyjność swojej firmy, pokazać przewagę nad konkurentami, a także nawiązać nowe kontakty rynkowe. Zdjęcia z sesji fotograficznej procesu produkcyjnego umocnią Twoją pozycję lidera.

Nieruchomości z charakterem

Fotografowanie architektury to nie tylko wyzwanie ukazania czystej formy, ale również charakteru obiektu. Można go podkreślić poprzez użycie właściwej ogniskowej, odpowiednie kadrowanie i dopasowanie naturalnego i sztucznego oświetlenia z otoczenia. To właśnie światło dodatkowo „rysuje” budynek, nakłada niewidzialną warstwę efektową, która w magiczny sposób wyraża esencję kunsztu architekta i dobrego gustu inwestora.

Fotografowanie wnętrz – apartamentów, mieszkań, wymaga korzystnego pokazania przestrzeni bez nienaturalnie wyglądających efektów powiększających. Kluczowe jest zachowanie nastrojowego klimatu pomieszczeń, subtelności kolorystycznej i minimalizm detali mogących niepotrzebnie odwracać uwagę. Umiejętnie przeprowadzona sesja nieruchomości pozwoli potencjalnemu nabywcy w bardzo pozytywny sposób zwizualizować swoje wymarzone miejsce do życia lub pracy. Profesjonalna fotografia wnętrz daje Ci szansę na maksymalizację zysku z inwestycji w nieruchomość.

dom.fotomasz.pl
KLIKNIJ

Fotografia biznesowa w dobrym guście i wyrafinowanym smaku

Dobre fotografie powinny być wykonywane z dbałością o tło, światło, perspektywę, podczas sesji zdjęciowej praktycznie każdy milimetr ma wpływ na efekt końcowy – zgodnie z powiedzeniem „diabeł tkwi w szczegółach”. Wszystko musi pozostawać spójne z tematem fotografowanego tematu – w zależności czy będzie to sesja motoryzacyjna, apartamentów czy apetycznie wyglądających potraw – zastosowany będzie inny rodzaj oświetlenia, inna perspektywa, inny charakter obróbki. Finalne zdjęcie produktowe to nie dzieło przypadku, to bardzo często efekt starannych przygotowania i doświadczenia fotografa. Twój biznes nie może sobie pozwolić na błędy i powtórki. Właściwie zaplanowana i zrealizowana sesja fotograficzna to Twoje oszczędności, to Twój zysk.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA - Klienci

Miałem przyjemność realizować sesje fotograficzne dla uznanych marek reprezentujących skrajnie odmienne obszary działalności zarówno z Białegostoku jak i całej Polski. Od ponad 2 lat współpracuję z przedsiębiorcami zrzeszonymi w BNI – Business Network International, pomagam kreować wizerunek przedstawicielom wielu branż poprzez realizację wspólnych projektów w temacie fotografii biznesowej.

Najważniejszy jest dialog i szczera rozmowa o potrzebach Klienta. Wstępnie zaproponowaną przez Klienta wizję sesji fotograficznej i potrzeb biznesowych z nią związanych, uzupełniam o swoje sugestie i podpowiedzi. Dzięki właściwej komunikacji w trakcie całego projektu, udaje się wypracować efekt końcowy w postaci świetnych zdjęć.

 

ZAPYTAJ O FOTOGRAFIĘ BIZNESOWĄ, REZERWUJ TERMIN

Tomasz Hodun
tel. 660.988.600 | e-mail: fotomasz@fotomasz.pl
instagram.com/biznes.fotomasz.pl