DLACZEGO?

Profesjonalne zdjęcia biznesowe to szacunek do klienta

O tym jak ważne są dobre zdjęcia biznesowe nie trzeba dziś już nikogo przekonywać. Profesjonalne fotografie na stronie internetowej, Facebooku, Instagramie, LinkedIn, materiałach drukowanych pozwalają najlepiej zaprezentować ludzi, którzy tworzą Twój biznes. Zdjęcia z sesji biznesowej są prestiżową wizytówką i wpływają na to jak jesteś postrzegany przez klientów i partnerów.  To znaczące umocnienie wizerunku. To milowy krok w rozwoju Twoim i Twojej firmy.Być najlepszym

Uwiecznienie ważnych wydarzeń firmowych, eventów, szkoleń, konferencji pozwala pokazać Twoją troskę o rozwój kompetencji zespołu. Zdjęcia eventowe możesz pokazać na portalach społecznościowych i budować pozytywne postrzeganie Twojej firmy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. To u Ciebie ludzie będą chcieli pracować i rozwijać się. Moja obecność jako fotografa podczas takich wydarzeń i i wykonane przeze mnie zdjęcia pozwolą Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojego biznesu.

Perfekcyjne oświetlenie

Nawet najdoskonalsze produkty nie sprzedadzą się bez skutecznej kampanii marketingowej. Kluczowym jej elementem jest przemyślana i profesjonalna sesja zdjęciowa. W fotografii stosuję wiele zabiegów by pokazać unikalny charakter przedmiotów na zdjęciach produktowych . Poprzez wykorzystanie odpowiedniego oświetlenia podkreślam mocne strony i zalety fotografowanych produktów. Odpowiednia obróbka kolorystyczna dodatkowo pogłębia efekt końcowy. Efekt, który sprzeda Twój produkt.

Profesjonalizm

Profesjonalizm jest jedną z tych cech pracownika, której najbardziej pożądają pracodawcy.  Buduje on pozytywny wizerunek firmy. Dzięki niemu firma jest lepiej postrzegana przez pracowników, klientów i partnerów, zaś liderzy rynku przyciągają najlepsze talenty. Współpraca z  nimi jest zazwyczaj o wiele bardziej owocna i satysfakcjonująca. Twój profesjonalizm możesz pokazać dzięki sesji wizerunkowej. To zapewni, że partnerzy i klienci chętnie będą do Ciebie wracać.

Innowacyjność

Proces produkcyjny to zwykle wieloetapowa praca wielu osób i maszyn. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie na poszczególnych stanowiskach procesu produkcyjnego, są filarem efektywnego działania firmy produkcyjnej. Dzięki profesjonalnie sfotografowanym etapom produkcji możesz zaprezentować innowacyjność swojej firmy, pokazać przewagę nad konkurentami, a także nawiązać nowe kontakty rynkowe. Zdjęcia z sesji fotograficznej procesu produkcyjnego umocnią Twoją pozycję lidera.

Nieruchomości z charakterem

Fotografowanie architektury to nie tylko wyzwanie ukazania czystej formy, ale również charakteru obiektu. Można go podkreślić poprzez użycie właściwej ogniskowej, odpowiednie kadrowanie i dopasowanie naturalnego i sztucznego oświetlenia z otoczenia. To właśnie światło dodatkowo „rysuje” budynek, nakłada niewidzialną warstwę efektową, która w magiczny sposób wyraża esencję kunsztu architekta i dobrego gustu inwestora.

Fotografowanie wnętrz – apartamentów, mieszkań, wymaga korzystnego pokazania przestrzeni bez nienaturalnie wyglądających efektów powiększających. Kluczowe jest zachowanie nastrojowego klimatu pomieszczeń, subtelności kolorystycznej i minimalizm detali mogących niepotrzebnie odwracać uwagę. Umiejętnie przeprowadzona sesja nieruchomości pozwoli potencjalnemu nabywcy w bardzo pozytywny sposób zwizualizować swoje wymarzone miejsce do życia lub pracy. Profesjonalna fotografia wnętrz daje Ci szansę na maksymalizację zysku z inwestycji w nieruchomość.

dom.fotomasz.pl
KLIKNIJ

Dobry gust i wyrafinowany smak

Dobre fotografie powinny być wykonywane z dbałością o tło, światło, perspektywę, podczas sesji zdjęciowej praktycznie każdy milimetr ma wpływ na efekt końcowy – zgodnie z powiedzeniem „diabeł tkwi w szczegółach”. Wszystko musi pozostawać spójne z tematem fotografowanego tematu – w zależności czy będzie to sesja motoryzacyjna, apartamentów czy apetycznie wyglądających potraw – zastosowany będzie inny rodzaj oświetlenia, inna perspektywa, inny charakter obróbki. Finalne zdjęcie produktowe to nie dzieło przypadku, to bardzo często efekt starannych przygotowania i doświadczenia fotografa. Twój biznes nie może sobie pozwolić na błędy i powtórki. Właściwie zaplanowana i zrealizowana sesja fotograficzna to Twoje oszczędności, to Twój zysk.

Klienci

Miałem przyjemność realizować sesje fotograficzne dla uznanych marek reprezentujących skrajnie odmienne obszary działalności zarówno z Białegostoku jak i całej Polski. Jestem aktywnym członkiem międzynarodowego stowarzyszenia przedsiębiorców BNI – Business Network International – grupa More, w której pomagam kreować wizerunek przedsiębiorcom z wielu branż.

Najważniejszy jest dialog i szczera rozmowa o potrzebach Klienta. Wstępnie zaproponowaną przez Klienta wizję sesji i potrzeb biznesowych z nią związanych, uzupełniam o swoje sugestie i podpowiedzi. Dzięki właściwej komunikacji w trakcie całego projektu, udaje się wypracować efekt końcowy w postaci świetnych zdjęć.

 

ZAPYTAJ O TWOJĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ

Tomasz Hodun
tel. 660.988.600 | e-mail: fotomasz@fotomasz.pl
instagram.com/biznes.fotomasz.pl